C O U R A G E

C O U R A G E je první zlínský concept store zaměřený na české módní návrháře a designéry šperků a doplňků, podporující trvale udržitelnou módu, a originální autorské a jiné umělecké projekty. Myšlenka na C O U R A G E store klíčila v mysli zakladatelů dlouho a pokaždé po setkáních s designéry a návrháři dostávala pomalu ale jistě skutečné obrysy.

Zlín vypadá pokrokově a moderně, avšak žádný concept store s designovou módou a šperkem tu nebyl. Chtělo to najít kuráž! Kuráž vystoupit z řady a nebýt pouze obchodem. Své místo si tak concept store našel ve středu města, konkrétně na zámku, kde se ocitá mezi uměleckými galeriemi a výstavami. Dává tak vyniknout modernímu užitnému designu českých a slovenských návrhářů, šperkařů a výtvarníků.

C O U R A G E podporuje slow fashion, českou výrobu, kvalitní materiály z ověřených zdrojů, malovýrobu, ruční práci a individualitu každého člověka. Concept store se postupně rozrostl a zastupuje již ke třicítce jmen a značek. Ty se různě obměňují a střídají. Doplňovat by je v budoucnu měla i umělecká tvorba básníků a výtvarníků. C O U R A G E se tak stává prodejní designovou galerií.

KONTAKTY:

Adresa: Zlínský zámek, Soudní 1, 760 01 Zlín

Otevírací doba: PO od 14 - 19 hodin, ÚT - PÁ od 10 - 13 a od 14 - 18 hodin, SO dle objednání

Telefon: +420 777 237 120

E-mail: info@courage.cz

Web: www.courage.cz