CHATTY

"Věříme, že kvalitní a dobře provedená práce s vlastním, snadno definovatelným rukopisem si svého klienta najde vždy."

Módní tvůrkyně Radka Sirková a Anna Tušková se potkaly při studiích Střední průmyslové školy oděvní v Praze. Ještě na škole společně začaly pracovat na fashion labelu. Původně se jednalo pouze o školní experiment, ale po několika měsících usilovné práce přerostl v roce 2004 v byznys a zrodila se značka CHATTY.

Designérky se specializují na zakázkovou výrobu a produkci limitovaných exkluzivních módních kolekcí a hlavně na míru vyráběných džínsů, což je unikátní v celé Evropě. Perfektně padnoucí džíny se tak nakonec staly poznávacím znamením značky. Svůj styl samy charakterizují jako luxusnější casual wear. Při práci respektují základní křivky lidského těla a snaží se podtrhovat jeho přednosti.

Modely značky CHATTY se vyznačují progresivními střihy a moderními technologiemi. Návrhářské duo klade důraz na detaily, účelnost, pohodlí, dokonalé zpracování a kvalitní přírodní materiály, jako jsou bavlna, hedvábí nebo kůže, hlavním produktem však zůstává především denim. O oblibě a úspěchu značky svědčí nejen spokojení zákazníci, ale také cena šéfredaktorů Designbloku a několik nominací na cenu Módní designér roku Czech Grand Design.

Adresa showroomu: Haštalská 757/21, Praha 1, 110 000

Otevírací doba: PO - PÁ, 13 - 18 hodin

Telefon: 608 139 967 (Radka Sirková), 777 806 212 (Anna Tušková)

E-mail: info@chatty.cz

Web: www.chatty.cz