E:be

"Nejraději tvořím svatební šaty, které musí vždy naprosto respektovat osobnost nositelky." 

Eva Brzáková je absolventkou módního návrhářství na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a magisterského studia na Universität der Künste v Berlíně. Již během studií absolvovala tvůrčí pobyty v Barceloně a Paříži, na které navázala stáží u Versace v Itálii. Vlastní značku E:be založila v roce 2005. Od roku 2007 pracuje také jako návrhářka pro švýcarskou značku Tokame a věnuje se zakázkové tvorbě. 

Oděvy Evy Brzákové ocení především příznivci osobité, nadčasové a sportovně elegantní módy. Originální střihy, rafinované detaily, stejně jako kvalitní materiály, unikátní potisky a ruční zpracování patří k hlavním rysům značky. Inspirací Evě je architektura, produktový design, ale i východní filozofie. Textilní potisky pro E:be navrhuje od roku 2007 Eva Holá. 

Designérka své malosériové autorské kolekce předvádí na přehlídkách v Barceloně, Paříži, Berlíně, Rize a Curychu. Pravidelně se účastní výstav Designblok a Styl a Kabo, kde v roce 2003 získala ocenění Výtvarník sezóny a v srpnu 2006 cenu Top Styl Designer. 

Adresa showroomu Trezor: Na Výtoni 10, Praha 2, 120 000

Telefon: 603 534 159

E-mail: evabrzakova@gmail.com, eva@e-be.cz 

Web: www.e-be.cz