Ether

"Navrhuji tak, aby vše bylo praktické, vzájemně kombinovatelné a multifunkční."

Za značkou Ether stojí designérka oděvů a doplňků Eva Vontorová. Absolvovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a studijní stáž na Universität für Angewandte Kunst ve Vídni. Značku Ether založila v roce 2010, pod níž zároveň prvně prezentovala luxusní doplňky z prvotřídních přírodních usní. Od roku 2015 nabízí i dámskou ready-to-wear oděvní linii.

Ether charakterizuje čistý nadčasový design a precizní zpracování vycházející z tradičního kožedělného řemesla. Jádro stálé kolekce tvoří stylově výrazné praktické kabelky, dostupné v různých velikostech, barvách a typech kůže, opasky a drobné doplňky jako pouzdra na telefony a tablety nebo čelenky.

Eva klade velký důraz na prvotřídní materiál, který vyžaduje kvalitní ruční a řemeslné zpracování. Pro tvorbu limitovaných sérií používá pravé, převážně italské usně. Za svou tvorbu získala Cenu pro začínajícího módního designéra Talent sezóny 2004 a zazářila nejen na pražském Mercedes-Benz Fashion Weeku, ale velký úspěch sklidila i na Fashion Weeku v Číně. Prestižní Louis Vuitton City Guide zařadil Ether do svého pražského výběru pro rok 2016.

Batoh SIDUS

Minimalismus, funkčnost a prvotřídní provedení. To jsou motta reprezentující batoh SIDUS. Výsledkem tříměsíčního vývoje je celokožený batoh minimalistického tvaru, jehož přední část - korpus - tvoří pouze jeden díl. Použitá kůže proto musí být vybírána s maximální pečlivostí. Inspirací při tvarování detailů se stal hravý prvek "rožků" pomyslných polštářů. Batohy jsou k dostání ve čtyřech velikostech: Sidus Maxi - na laptop 16', Sidus Midi - na laptop 13',Sidus Mini - na tablet a konečně Sidus Micro - na mobilní telefon.

Adresa ateliéru: Cimburkova 5, Praha 3, 130 00

Otevírací doba: dle dohody

Telefon: 605 262 585

E-mail: info@ether.cz

Web: www.ether.cz