FASHION STARS NIGHT

FASHION STARS NIGHT je nezávislý projekt, který již druhou dekádou podporuje zejména české módní návrháře a značky. Umožňuje prezentovat jejich práci ve výjimečném prostředí a s podporou profesionálního týmu. V České republice neexistuje projekt obdobného rozsahu a renomé. Event byl dříve známý pod jménem SHOOTING FASHION STARS.

Inspirativní módní show každý rok zhlédne více než šest stovek VIP osobností, marketingových a obchodních manažerů, novinářů, celebrit, uznávaných návrhářů, designérů, architektů a dalších představitelů české módní scény a umělecké obce. Neobvyklá scéna a výjimečná choreografie vytváří nezapomenutelnou atmosféru pro všechny zúčastněné.

V současné době, kdy již existuje řada dalších projektů a soutěží prezentujících tvorbu návrhářů, se organizátoři po diskuzi v odborných kruzích rozhodli původní koncept posunout. Podporu tak opět směřují tam, kde je aktuálně potřeba, tedy směrem k funkčnímu obchodnímu modelu české módy. Projekt dále ukazuje, že inspirativní módní kreace nejsou k vidění jen na molech světoznámých značek, ale jsou dostupné i v České republice, v malých sériích nebo originálech, v kvalitním provedení a navíc navržené na míru každému.

INFORMACE:

Termín konání: březen / duben

Místo konání: Praha, různé

Telefon: +420 606 669 434

E-mail: info@stars.cz

Web: www.fashionstarsnight.com