FOX Gallery

Nadčasový koncept galerie, květinového ateliéru a design shopu s významným přesahem činnosti do veřejného života - to je FOX Gallery v Praze a Hradci Královém. Design a umění dokáže překonávat mezigenerační mosty a obohacovat společenský život. Ve FOX Gallery proto představují začínající tvůrce i renomované značky z tuzemska i zahraničí. Pořádají společenské akce, módní přehlídky, vernisáže, autorská setkání a workshopy. Nabízejí interiérové poradenství i art campy pro děti, které se řadí na poli uměleckých kempů k jedněm z nejvyhledávanějších.

Cílem galerie je motivovat k životu v umění, ať už pochází odkudkoliv, ne jen z FOX Gallery. Nejedná se totiž o klasickou galerii, ale o místo pro inspiraci a motivaci k návštěvě všech galerií, muzeí a jiných obohacujících míst. Chce vás přimět k nalézání jiných hodnot, než je pouhá spotřebnost.

V prostorách FOX Gallery máte možnost poznat také úspěšné české značky, které staví na tradici, kvalitě, designu a mají příkladnou firemní kulturu. České firmy, na které můžeme být právem hrdí. Kromě samotného design shopu v Hradci Králové FOX Gallery vystavuje také práce ikonických tvůrců, ale i studentů kreativních univerzit pod vedením výrazných lektorů a rovněž mladé nadějné autory.

KONTAKTY:

Adresa FOX flowers ateliér a showroom: Karolíny Světlé 31, 110 00 Praha 1

Otevírací doba: PO - PÁ od 9 - 17 hodin

Adresa FOX design shop a výstavní část: budova Galerie moderního umění, Velké nám. 140, 500 03 Hradec Králové

Otevírací doba: ÚT - PÁ od 10 - 18 hodin, SO od 11 - 16 hodin

Telefon: +420 737 077 200

E-mail: info@foxgallery.cz

Web: www.foxgallery.cz