Hana Havelková

"V módě mě překvapuje pořád něco, tahle profese je na překvapení založená."

Hana Havelková vystudovala scénografii na Střední uměleckoprůmyslové škole. Již v roce 1991 založila vlastní módní značku nesoucí její jméno. Platí za etablovanou a uznávanou českou módní designérku doma i v zahraničí. Vytváří jak limitované kolekce, tak zakázkovou tvorbu na míru, orientuje se zejména na společenské a svatební šaty. 

Oděvy se značkou HH jsou navrhovány pro sofistikovanou ženu, která klade důraz na osobitost, kvalitní materiály a design a má ráda nadčasové modely. Ty vynikají noblesou, špičkovým zpracováním i citem pro křivky ženského těla. Typickou klientkou Hany je aktivní žena v pravém smyslu slova, která oblečením umí podtrhnout svoji osobnost. 

Hana Havelková se dvakrát stala vítězkou soutěže Výtvarník sezóny Fashion Point. Vystavovala na několika prestižních výstavách jako je New York Fashion Week, Paris Luxury Trade Show a In Fashion v Mnichově. Její modely putovaly napříč Berlínem, Paříží, Moskvou, Vídní a Bruselem v rámci přehlídek a výstav Otisky pražské architektury a jsou zastoupeny ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze. 

Adresa studia: Dušní 10, Praha 1, 110 00 

Otevírací doba: PO - PÁ od 11 - 19 hodin

Telefon: 222 326 754

E-mail: hana@havelkova.com 

Web: www.havelkova.com