Hana Zárubová

"Talent je jen polovina úspěchu."

Hana Zárubová je absolventkou Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Tvoří vlastní kolekce pod značkou by hanazarubova. Společně s grafickým designérem Štěpánem Malovcem navrhuje limitované kolekce ready-to-wear oblečení a doplňků s označením no. (number = číslo), které představuje pod každým pořadovým číslem originální kus.

Oděvy z dílny Hany Zárubové jsou oblíbené pro netradiční materiály, minimalistické střihy a futuristické tvary, z nichž čiší architektonický přístup k módě - střihy postavené na tvaru kruhu a čtverce a monochromatické barvy jako černá, bílá, hnědá a antracitová. Designérka pracuje například s padákovým hedvábím a neoprenem, který je vytvarován do neobvyklých siluet a zkombinován s úpletem či šusťákovinou.

Hana sklízí úspěchy také v odborných kruzích. Za svou tvorbu byla mnohokrát nominovaná na ocenění Oděvní designér roku Czech Grand Design. V roce 2010 jím byla zvolena za kolekce fix-you (by hanazarubova) a no.kolo, v roce 2013 za kolekci panto.no. Kromě toho také vytvářela kolekce pro českou módní značku Pietro Filipi.

Adresa studia: Biskupský dvůr 6, Praha 1, 110 00

Otevírací doba: ST a ČT od 13 - 19 hodin, dále dle domluvy

Telefon: 723 957 971

E-mail: info@hanazarubova.cz

Web: www.hanazarubova.cz