Nabídky a poptávky práce

Hledáte nebo nabízíte práci v oboru? Jste módní návrhář, švadlena, krejčí, stylista, fotograf nebo modelka? Napište nám na info@czechfashiondesign.cz nebo pošlete zprávu pomocí kontaktního formuláře níže. Rádi vaší nabídku nebo poptávku uveřejníme. Pomáháme české módě! 


Junior Customer Happiness Hero

20. 03. 2019

Šperkařka Lenka Kerlická, zakladatelka značky 27JEWELRY, hledá posilu do svého týmu na pozici Junior Customer Happiness Hero. Pokud vás nabídka zaujala, zde se dozvíte další informace.


Stáž na pozice Social Media & Event Management v Leo Macenauer

26. 02. 2018

Rádi byste získali pracovní zkušenost ve světě módy? V pánské módní značce Leo Macenauer, která šije pro vybranou českou a zahraniční klientelu, nabízí neplacenou stáž v oblasti sociálních médií a event managementu.

V Leo Macenauer věří v osobní a individuální přístup, důraz na precizní a kvalitní zpracování, moderní design a tradiční krejčovinu nejvyšší úrovně. Oblečení musí být příjemné, perfektně sedět a přinášet radost.

Budete spolupracovat na online kampaních a newsletterech, asistovat při focení a akcích a sledovat trendy na sociálních sítích, v event managementu si vyzkoušíte organizaci akcí pro klienty a poznáte spoustu zajímavých lidí.

Stáž bude probíhat na Praze 1, zapojíte se do mladého kreativního týmu.

V případě zájmu zašlete své CV na lucie@leomacenauer.com, název pozice napište do předmětu a připište, proč by měli vybrat právě Vás.  


Módní stylistka nabízí služby

16. 01. 2018

Nabízím své služby módní stylistky s všestranným rozsahem. V současné době se věnuji hlavně personal shoppingu, ale mám zkušenosti i s přípravou videoklipů, reklam, fashion focení, produktových focení atd. Ukázky mé práce najdete na webu www.gabrielazimova.cz. Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat na emailu gabriela.zimova94@gmail.com. Gabriela Zimová


Designér oblečení na motorky i volný čas

15. 01. 2018

Hledáme designéra pro úpravy a návrhy nového oblečení na motorky i volný čas. Pro lepší spolupráci by měl být z Moravskoslezského kraje. 

Požadovaný rozsah prací:
1. Grafický návrh - návrh úpravy stávajícího oblečení a přileb, případně návrh celého nového kusu oblečení od začátku dle specifikace, jak barevně tak i materiálově (není podmínkou). U přileb pouze grafický návrh na stávající přilbu. 
2. Konzultace a případné dopracování dle požadavku zadavatele
3. Vytvoření sketche - návrh barevného schématu, vyřešení detailů, návrh grafických prvků a jejich rozmístění
4. Tech pack - vytvoření kompletního tech packu jako podklad pro výrobu (popis materiálu není podmínkou)
5. V některých případech zajištění výroby prototypové série u volnočasového oblečení (bundy, mikiny, kraťasy apod.)

V případě Vašeho zájmu kontaktujte pana Martina Lyčku na emailu lycka@motozem.cz  nebo na telefonu 605 586 890. 


Začínající módní stylistka nabízí výpomoc

27. 11. 2017

Začínající módní stylistka Adéla by ráda získala nové zkušenosti v oblasti stylingu, jako stážistka nebo asistentka stylistům či návrhářům. Absolvovala Kurz stylingu ve Škole Stylu. Níže je ukázka její práce. V případě zájmu Adélu kontaktujte na e-mailu adela.skrivankova@seznam.cz.Začínající módní stylistka hledá pracovní příležitost

17. 10. 2017

Začínající módní stylistka Kristýna Máchová hledá příležitost, jak se zdokonalit v osobním stylingu. Nabízí pomocnou ruku stylistům a návrhářům. Již pracovala jako asistentka stylisty. V případě zájmu Kristýnu kontaktujte na kristynastyling@gmail.com.


Značka MONGOL hledá krejčí/švadlenu

11. 07. 2017

Designérka Monika Mongol do svého týmu hledá šikovnou krejčí/švadlenu v okolí Brna či Prahy, která by pracovala na nových kolekcích a jednotlivých zakázkách. Nutné je mít vlastní dílnu a vybavení. Od září/října je možná i spolupráce ve formě stáže. V případě zájmu pište na info@monikamongol.cz.


Začínající módní stylistka nabízí pomocnou ruku

02. 05. 2017

Cristina Carmen Baron je začínající módní stylistka a nabízí pomocnou ruku pro stylisty. Absolvovala Kurz stylingu ve Škole stylu, pracovala jako personální stylistka v highstreetové značce a věnuje se i módnímu marketingu a PR. 

V případě zájmu Cristinu Carmen Baron kontaktujte na e-mailu cristinabaron@seznam.cz. Více o ní se dozvíte také na webu www.cristinacarmen.com.


Začínající módní návrhářka a vizážistka hledá stáž

13. 02. 2017

Markéta Pluskalová je začínající módní návrhářka a vizážistka. Ráda by získala nové zkušenosti v oblasti fashion designu nebo stylingu pomocí stáže. Nabízí také pomocnou ruku pro návrháře. Móda a módní trendy patří mezi její koníčky, ráda také navštěvuje výstavy a věnuje se vlastní tvorbě oděvů. Absolvovala:

  • Kurz Fashion Designer v Institutu oděvní tvorby pod vedením Ing. Kláry Haunerové a Bc. Dity Petrusové Filipové v Praze
  • Rekvalifikační kurz Make-up Artist v SURFACE Professional Make-up School v Praze
  • Kurz Hair Styling

V případě zájmu Markétu kontaktujte na emailu market.pluskalova@gmail.com.

Kontaktní formulář


Nový člen Jakoby Crew

12. 03. 2019

Shání se další člen do Jakoby Crew! Nutností je umět pracovat se šicím strojem, být dvě odpoledne v týdnu plus jednou za 14 dní v sobotu v showroomu na pozici prodejce a ideálně i být kreativní a zajímat se o recyklaci a přešívání. Jestli vás nabídka zaujala, piště do soukromé zprávy na Facebook Jakoby.


Martina Nevařilová tvořící pod značkou NAVARILA hledá asistentku na plný úvazek 

24. 11. 2016

Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání nejlépe obchodního směru, znalost podvojného a mzdového účetnictví, praxi v oboru, bezúhonnost a spolehlivost, kladný vztah k módě. 

Náplň práce: velmi různorodá, zahrnuje vše, co je třeba při organizaci chodu módního butiku, včetně komunikace s výrobou, vedení skladu, mzdové agendy, obchodní korespondence, vedení e-shopu, fakturace a účetnictví. Nástup co nejdříve. 

Nabízí zajímavou práci v malém kolektivu. V případě zájmu zašlete svůj životopis na studio@navarila.cz


Značka ELAJEDIOVA hledá dámskou krejčovou v Brně 

29. 06. 2016

Designérka Eliška Judová tvořící pod značkou ELAJEDIOVA hledá do svého týmu dámskou krejčovou v Brně a blízkém okolí. Značka se zaměřuje především na tvorbu limitovaných kolekcí oblečení a kožených doplňků. V případě zájmu pište na email elajediova@gmail.com.


Hledám stáž ve fashion designu nebo stylingu

10. 06. 2016

Dobrý den,

jmenuji se Alžběta Dušková a sháním stáž v oblasti fashion stylingu nebo nabízím pomocnou ruku pro návrháře. Studovala jsem Střední průmyslovou školu oděvní v Praze, obor Návrhářství oděvů. Mám praxi z České televize, vypomáhala jsem v backstage na fashion weeku a u značky LEEDA. Jsem spolehlivá a zadanou práci se vždy snažím splnit na sto procent. Móda a módní trendy patří mezi mé koníčky, ráda také navštěvuji výstavy a věnuji se vlastní tvorbě oděvů. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na bet.duskova@gmail.com.

Děkuji, Alžběta


Studio DNB, ateliér Denisy Nové v Brně, hledá precizní a zkušenou MODELÁŘKU STŘIHU schopnou současně:

06.06.2016

  • pečlivé přípravy vzorků modelů
  • přípravy střihových šablon a stupňování pro výrobu
  • bystré a přesné organizace výroby, hledání technologických postupů nových modelů, organizace práce krejčových
  • samostatné tvůrčí práce a vedení ateliéru
  • komunikace, zodpovědnosti

Pravá ruka návrháře. V DNB mají vysoké nároky, které ale rádi dobře finančně ohodnotí. Řidičský průkaz výhodou. Nástup od 1. 7. 2016. HPP na dobu neurčitou. Životopisy s telefonním kontaktem zasílejte na dnb@denisanova.cz


Odivi hledá posily do svého týmu

15.01.2016

Značka ODIVI, založená Ivou Burkertovou, hledá do svého týmu stážisty - jednoho do divize event managementu a druhého do divize orientované na obchod

V ODIVI věříme v to, co děláme. Práce je pro nás koníčkem, a proto bychom rádi přivítali nové členy týmu s podobným smýšlením. Někoho, kdo se nebojí vyjádřit své tvůrčí myšlenky a ukázat své schopnosti a dovednosti. Tento člověk se ideálně nebojí "zašpinit si ruce", chce nahlédnout na to, jak módní značka funguje nebo prostě jen chce zažít zákulisí týdne módy.

Co by měl splňovat ideální kandidát se dozvíte zde. Pokud vás nabídka zaujala a myslíte si, že splňujete naše požadavky, zašlete svůj životopis spolu s vaší fotografií v příloze a tři důvody, proč bychom měli přijmout zrovna vás na barbora@odivi.cz. Nezapomeňte uvést preferovanou divizi v předmětu e-mailu. Termín pro podání přihlášky je 20. ledna 2016. Stáž je neplacená a začíná 1. února 2016 v Praze.