Kateřina Geislerová

"Trendy nesleduji a nezajímají mě. Neřídím se ani barvami, jen svým instinktem. A díky své klientele, jejím touhám, se rozvíjím."

Kateřina Geislerová patří k našim nejrespektovanějším módním návrhářkám. V roce 1993 odešla do Francie studovat dějiny umění a francouzštinu na Sorbonně. Poté přešla na univerzitu St. Denis a nakonec vystudovala návrhářství na L'institut Supérieur des Arts Appliqués. Již během studií získala své první klientky, pro které tvořila na zakázku. Jako praktikantka působila v předních pařížských módních domech. Promovala v roce 2001 s nejlepší ročníkovou prací, o rok později již zorganizovala svou první přehlídku a zúčastnila se návrhářských soutěží jako Festival de Jeunes Créateurs - Tignes a Festival de la Côte d'Opale. Po tomto úspěchu v roce 2003 založila svou vlastní značku a otevřela ateliér a showroom nedaleko Champs Elysées.

První kolekce Kateřiny Geislerové se skládaly pouze z originálních kusů a limitovaných sérií zhotovených na zakázku. V roce 2004 rozšířila svou tvorbu o prêt-à-porter kolekci, která byla prezentována v různých pařížských buticích. V roce 2007 rozvíjí svou oděvní tvorbu o doplňky, a také otevírá vlastní butik nedaleko muzea Georges Pompidou, o dva roky později spustila online prodej. Kateřina v oděvu rozvíjí svá vlastní pravidla, její modely jsou elegantní, plné protikladů, ale vždy ženské. Tvoří pro ženy a ženami se nechává inspirovat. Dbá na kvalitu materiálu, který vrství. Nejčastěji pracuje s hedvábím, taftem a krajkou převážně od italských dodavatelů. Charakteristické jsou pro ni nevšední, propracované střihy, které lichotí ženské siluetě a zvýrazňují její přednosti.

Adresa showroomu: V Kotcích 582/2, Praha 1, 110 00

Otevírací doba: dle domluvy

Telefon: 604 873 864

E-mail: kg@katerina-geislerova.com

Web: www.katerina-geislerova.com