KVARTÝR shop & studio

Kvartýr shop & studio je prostor, který v sobě propojuje obchod a tvůrčí ateliéry hned několika českých značek z oblasti módy, šperku a květinových interiérových doplňků. Návštěvníci zde mají možnost nejen zakoupit autorská díla jednotlivých tvůrců, ale také osobně se s nimi setkat a především nahlédnout do zákulisí procesu navrhování a výroby.

Kvartýr tvoří již etablovaná oděvní značka MIK Jany Pešatové Mikešové, autorská móda Lucie Komárkové, značka obuvi Sabina Rich, šperky BUCHY a květinové studio Plantárium. Kromě toho Kvartýr připravuje i různé kurzy a workshopy.

Obchod současně funguje jako otevřená platforma, která umožňuje zastoupeným značkám vzájemně spolupracovat na různých projektech nebo workshopech. Všechny značky totiž pojí důraz na lokálnost, udržitelnost, ale i chuť tvořit nové věci a aktivně čerpat z prostředí kolem nás, ať se již jedná o materiály nebo o inspiraci. Kromě zmíněných značek jsou v Kvartýru uváděni i pečlivě vybíraní hosté, kteří s pravidelností oživí stálou nabídku.

KONTAKTY:

Adresa: U Vodárny 4, 130 00 Praha 3

Otevírací doba: ÚT - PÁ od 11 - 19 hodin, SO od 9 - 15 hodin

Telefon: +420 775 463 710

E-mail: info@kvartyrstudio.cz

Web: www.kvartyrstudio.cz