27JEWELRY představuje kolekci ClusterHue

29.09.2017

Šperkařka Lenka Šváchová, tvořící pod značkou 27JEWELRY, uvede dlouho připravovanou kolekci ClusterHue, která je inspirovaná silou přírodních kamenů. Navazuje tak na čínskou medicínu a filosofii. Designérka ji vytvořila u příležitosti otevření 27JEWELRY butiku v hotelu Mandarin Oriental na Malé Straně, který se právě čínskými principy zabývá. Kolekce obsahuje prsteny, náhrdelníky, náramky i náušnice.

Každý šperk designové kolekce je vytvořen z pečlivě vybraných přírodních kamenů, které díky svým léčivým vlastnostem napomáhají tělu najít ztracenou rovnováhu. Skupiny kamenů se pojí s konkrétními energetickými drahami v těle, tzv. meridiány, a dokážou tyto cesty harmonizovat a nechat je rozpomenout na původní, ideální stav.

Starověké čínské pořekadlo říká, že "strom roste od kořenů." Jin a Jang a Pět elementárních energií tvoří hlavní kořeny v taoistickém stromu zdraví a celý princip tradiční čínské medicíny a fyziologie je založen na těchto energetických principech.

Pět elementárních energií a jejich cykly poskytují praktický pracovní model, pomocí něhož lze pochopit a řídit vzájemné vztahy mezi lidským tělem a přírodním prostředím. Osvětlují vnitřní funkční vztahy mezi různými životně důležitými orgány těla a vysvětlují, jak vnější prvky ovlivňují orgány a jejich funkce. Všechny aspekty lidského zdraví, včetně fyziologie a patologie, diagnostiky a terapie, jsou zakořeněny v tomto pozoruhodně spolehlivém systému polárních sil a cyklických transformací energie.

Pokud cítíte, že je ClusterHue to pravé, zavítejte na letošní Designblok do Veletržního paláce v Holešovicích nebo přímo do 27JEWELRY butiku dne 26. října od 19 - 21 hodin, kde se na vás bude v intimnějším prostředí těšit sama designérka. Kolekci si zde budete moct vyzkoušet a také objednat či rovnou koupit.