27JEWELRY představuje nové šperky i nový butik

27.05.2017

Talentovaná designérka Lenka Šváchová, která stojí za značkou šperků 27JEWELRY, představila novinky ze své tvorby a hlavně otevřela nový butik! Takže ti z vás, jenž nechcete na výrobu dlouho čekat a raději si vyberete z již hotového, navštivte 27JEWELRY butik v krásném prostředí hotelu Mandarin Oriental. Najdete zde výběr šperků, které si můžete ihned vyzkoušet a odnést s sebou. Selekce je prozatím menší, ale rychle se rozrůstá.

Naposledy si Lenka pro své zákazníky připravila šperky v duchu minimalismu a lehkosti - s oblíbenými kroužky. Novinkou jsou malé náušnice vhodné pro děti i pro dospělé. Decentní náramek, který se dá doplnit dlouhým náhrdelníkem je skvělou letní volbou nebo nápadem na dárek. Vše najdete kromě 27JEWELRY butiku také v e-shopu. V showroomu na Andělu Lenka i nadále ráda uvítá všechny, kteří chtějí vidět širší portfolio a mají zájem o výrobu na zakázku.

Lenka Šváchová vystudovala polygrafii a následně Vysokou školu pedagogickou, ale osud ji zavedl ke šperkařství. V průběhu studia zlatnictví zjistila, že je v její rodině velmi dlouhá tradice zlatnictví. S drahými kovy pracovalo již osm generací jejích předků, rodinná tradice sahá až do roku 1650. To ji ujistilo, že její talent není jen náhoda, ale dar. Lenka tak pod vlastní značkou 27JEWELRY usiluje o návrat k tradici a o to, aby udržela co nejvyšší kvalitu svých šperků.

Jako zlatnice, klenotnice a designérka má Lenka schopnost ve své tvorbě zachytit organický rozevlátý tvar a vytvořit elegantní a zároveň jemně drsný až smyslný vzhled, což se pro její šperk stalo signifikantní. Šperky značky 27JEWELRY jsou expresivní a luxusní. Lenka velmi dbá na kvalitu a preciznost provedení. Pracuje se sklem a drahými kovy, do kterých zahrnuje i drahé kameny. Na některých designech pracuje opakovaně jen proto, aby je dovedla do perfektní podoby. Svou tvorbou oslovuje různé typy žen - sofistikované, ženské, moderní, které vynikají smyslem pro jedinečnost a styl. Soustředí se také na výrobu zásnubních a snubních prstenů.