Brněnské veletrhy módy a obuvi se blíží!

11.01.2019

Už za měsíc se můžete těšit na 53. mezinárodní veletrhy módy a obuvi. Styl a Kabo je jedničkou v oboru ve střední Evropě. Konat se bude v termínu od 16. - 18. února a pro návštěvníky si mimo jiné připravil Klub návštěvníků STYL a KABO, který všem registrovaným umožní bezplatný vstup na brněnské výstaviště i parkování.

Mezinárodní veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích jako je klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo a plavky. Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. V rámci bohatého doprovodného programu mohou obchodníci zhlédnout nabízené kolekce čtyřikrát denně i na velkém přehlídkovém mole. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků.

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží KABO je nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se zde nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina světových značek prostřednictvím tuzemských distributorů.