Čeká vás svatba? Výstava Snoubení vám pomůže s výběrem

01.05.2019

Nenechte si ujít jedinečnou výstavu, která vám ukáže to nejlepší, co vzniklo ze snoubení českého designu a svateb. Už si tedy nebudete muset lámat hlavu třeba s výběrem zásnubních a snubních prstenů. Svou tvorbu vám představí více jak dvacet českých designérů jako jsou například Hanuš Lamr, Nastassia Aleinikava, ZORYA nebo Janja Prokić. Dále si zde pro své hosty budete moci vybrat originální svatební dary. Výhodou je, že kromě inspirace získáte také přímé spojení na designéry.

Jestliže tedy stále tápete, jak ve snubním prstenu zachytit esenci jedinečné lásky, jakým prstenem originálně požádat o ruku nebo třeba který dar na svatbě bude ten pravý, pak si výstavu Snoubení nenechte ujít. Startuje již dnes, tedy symbolicky první májový den a potrvá až do 28. června. Výstavu si můžete prohlédnout každý všední den od 12 - 19 hodin v Galerii CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1. Vybrané produkty také můžete zakoupit od 1. května na e-shopu. Protože svatba originální a nezapomenutelná si zaslouží něco výjimečného. Vše je samozřejmě z produkce českých designérů.

A na co se tedy můžete těšit?

  • ukázky realizací zásnubních a snubních prstenů od českých designérů
  • svatební šperky a doplňky
  • designové svatební dary
  • květinovou výzdobu
  • stylovou vernisáž 1. májový den

Jak to celé vzniklo?

Zástupci CZECHDESIGN vytipovali 25 českých designérů, kteří ve svých dílnách vyrábějí originální snubní prsteny. Některé vzešly z produkce designérů, některé byly vytvořeny v rámci školních prací. V Galerii si můžete prohlédnout minulé realizace šperkařů a vybrat si tu, která nejvíce sedí vám dvěma. Pak budete s designérem propojeni. Jak si prsteny následně materiálově nebo tvarově přizpůsobíte, je jen na vás. Showroom bude částečně pokračovat i po skončení výstavy.

Čí tvorbu uvidíte?

27JEWELRY, Nastassia Aleinikava, Belda, Dana Bezděková, Lucie Houdková, ISIS, JA-RA design, Hanuš Lamr, Eliška Lhotská, MAMORI, Věra Nováková, Karla Olšáková, Hana Polívková, Janja Prokić, Eva Růžičková, Secret Forest, Adéla Schicker, Klára Šípková, Markéta Šumová, UHRECKI Veronika Uhrecká, Jan Vlasák, Veronika Watzková, ZORYA a další.