Česká značka Bohempia uvádí kolekci tenisek řady 2.0 s vylepšenou technologií výroby

22.06.2018

Česká eco-friendly značka Bohempia do sezóny jaro/léto 2018 vstoupila s novou paletou letních barev a s vylepšenou technologií svých konopných tenisek. Nová generace nese označení 2.0, je kvalitnější a pohodlnější.

"Při tvorbě nové kolekce jsme se soustředili zejména na uživatelský komfort a delší životnost konopných tenisek," popisuje aktuální kroky ve vývoji značky Bohempia její zakladatel Tomáš Rohal. Spojením jeho dosavadních zkušeností a výrobních příležitostí tak vznikla kolekce dvaceti osmi barevných kombinací zejména s bílou podrážkou, které jsou ideální nejen pro aktuální sezónu. Barevnost se nese v letních tónech od světle modré, námořnické, červené a navy, mátové, přes univerzální tmavě a světle šedou, přírodní, khaki, černou až po nejklasičtější bílou.

"Jde nám především o udržitelnost, a proto jsme se rozhodli jít v sezóně SS18 spíše cestou vylepšení stávajících modelů, které jsou ověřené, v kombinaci se základní bílou podrážkou, která nikdy nevyjde z módy," říká Tomáš Rohal, jenž značku založil v roce 2015 a vloni na obuv získal certifikaci PETA.

Tenisky z letní řady vlastní novou, anatomicky lépe tvarovanou i pohodlnější vložku a díky použití druhé vrstvy kaučuku navíc se, při výrobě technikou takzvané komorové vulkanizace, jejich podrážka stává ještě spolehlivější. Jednotlivé vrstvy konopného materiálu z Rumunska jsou k sobě volně sešité (nikoliv lepené) a díky tomu je bota mnohem více prodyšná.

Všechny doposud známé unisex styly šněrovacích Holata a Krasen, nazouvacích Vitan a kotníkových Orasa a Milek jsou k dostání v evropských velikostech 36-46 na e-shopu www.bohempia.eu nebo na karlínské adrese Sokolovská 76.