Charitativní bazar Báry Nesvadbové již dnes

13.11.2017

Známá česká spisovatelka a šéfredaktorka ženského lifestylového magazínu Bára Nesvadbová již podvanácté organizuje svůj vyhlášený charitativní bazar Nadačního fondu Be Charity 2017, kde si můžete zakoupit luxusní módní kousky od movitých donátorů a celebrit. Navíc tím přispějete na dobrou věc, jelikož celý výtěžek z akce pomáhá konkrétním lidem.

I letos Báře do bazaru svými módními kousky přispěly známé osobnosti včetně Hany Soukupové, Ester Berdychové, Jany Plodkové, Kateřiny Kairy Herčíkové, Terezy Maxové, Ivany Tykačové nebo Jitky Čvančarové, která bude na akci také pomáhat s prodejem. Tamara Kotvalová, královna Pařížské, například Báře věnovala třicet párů obuvi od Christiana Diora a Libuše Šmuclerová kabelky stejné značky.

Máte-li zálusk na některý luxusní kousek, tak neváhejte a přijďte dnes, tedy v pondělí 13. listopadu od 16 - 20 hodin do Žofín Garden na Slovanský ostrov 8 na Praze 1. A trpělivost s sebou, o bazar totiž bývá enormní zájem. I díky tomu se však za uplynulých jedenáct ročníků podařilo vybrat již šest miliónů korun, z toho rovný milión jen v minulém roce Všechny peníze do poslední koruny přitom putují handicapovaným dětem, z velké části na rehabilitace, nebo na kompenzační a rehabilitační pomůcky.