CHATTY a jejich limitka EDIT. 2019002

13.09.2019

Začátkem letních prázdnin značka CHATTY představila limitovanou edici tašek EDIT. 2019001. S koncem prázdnin navázala na úspěch první řady tašek v prostoru Město Moře, ukryté oázy klidu uprostřed industriálních Holešovic. Duo návrhářek zde představilo limitovanou kolekci tašek s označením CHATTY EDIT. 2019002. To vše při záři zapadajícího slunce, za jemného perlení šampaňského Mumm a v ojedinělém set upu.

"Vytvořily jsme dokonalého městského společníka, ve kterém i laptop nebo litr mléka vypadají sexy," uvádí Anna Tušková a Radka Sirková. Taška je k dostání ve dvou barevných provedeních - v tyrkysově modré, symbolizující hloubku a stabilitu, loajalitu, inteligenci a pravdu, a nebo v černé, která značí tajemství, sílu, autoritu a sofistikovanost. Obě tašky jsou vyrobeny v číslované limitované sérii 50 kusů. Jsou ze 100% bavlny, mají zpevněné dno a vnitřní kapsu.

Tašky nesou label #chattyattitude, odhalující pravdy o módě, se kterými se návrhářky ztotožňují: "Clothes will never make you a better person" a "The fashion industry is designed to make you "out of trend" after one week." Pokud máte o tašky z limitky zájem, najdete je v online storu zde a zde.