Couture kolekce Zuzany Kubíčkové oslavuje krásu ženy

25.09.2018

Představení nejnovější couture kolekce z dílny Zuzany Kubíčkové se uskutečnilo během MBPFW, konkrétně v podvečer 3. září v budově Rudolfina. Spojení vznosné architektury, elegance baletního vystoupení sólistů Národního divadla a něžných modelů se setkalo s nadšeným přijetím.

Při tvorbě kolekce se designérka inspirovala rozkvětem a optimismem doby, v níž vzniklo Rudolfinum. Modely jsou velkorysé, prosvětlené a plují kolem postavy, jako by byly ze vzduchu. Broušený křišťál během přehlídky odrážel světlo v místnosti, tyl a peří přitom tancovaly kolem těl modelek. Vyvrcholením kolekce se stala světle zelená róba ušitá z jedinečné křišťálové sítě Preciosa.

Vzhledem k tomu, že letošní linie Pop je zcela nadčasová a její základní řada nesezónní, staly se oblíbené Pop artikly také součástí nové couture kolekce značky. Ukazuje tím, jak je Pop univerzální a tvárný. Zkrácený trenčkot unosíte k džínám i večerní dlouhé sukni, pouzdrová sukně se z denního looku také ladně přenese na večerní koktejl. Topy z krajky a vyšívaného tylu a límečky jsou v couture kolekci bohatě dozdobené křišťály.

Tato velkolepá kolekce mohla vzniknout díky štědré podpoře partnerů. Společnost Preciosa poskytla křišťálové kameny a perle včetně šatonových růží Maxima, které jsou nejblyštivější svého druhu na světě. Na dramaturgii přehlídky se podílel umělecký soubor Baletu Národního divadla v choreografii jeho předních sólistů Ondřeje Vinkláta a Marka Svobodníka. Modelky na přehlídku zajistila agentura Ely Management, současně provozovatel výběrového butiku OUI.