Čtvrté setkání matériO Fresh! pro materiálové nadšence

27.11.2017

Knihovna materiálů matériO Prague pořádá už čtvrté, a v tomto roce poslední, setkání z cyklu matériO Fresh!. Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu, načerpat inspiraci a zjistit, co je ve světě materiálů nového. Kromě již tradičně vydatného materiálového obsahu exkluzivně nahlédnete i na trendy pro rok 2018.

matériO Fresh! je neformální, přesto informacemi nabitý materiálový brunch, během kterého zjistíte, co je nového v showroomu matériO Prague i v rozmanitém světě materiálů. V jedné hodině načerpáte pozoruhodné informace, které tým matériO zpracovává týdny. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce.

Navíc poznáte nové zajímavé lidi. Součástí matériO Fresh! je totiž i čilý networking. Samozřejmostí je bohatý smyslový zážitek. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky nezvyklému osobnímu kontaktu s materiály. Tak přijďte okusit čerstvé materiály ve středu 6. prosince od 10 hodin do Café & Bisto Kuzebauch, Říčanova 19, na Praze 6. Jelikož je počet míst omezen, je nutná rezervace e-mailem na info@materio.cz. Vstupné činí 800 Kč + DPH, členové matériO Prague mají vstup zdarma.