Další matériO Fresh! si posvítí na plasty

11.09.2018

Jste napjatí, jaké dopady mohou mít směrnice EU o jednorázových obalech? Máte husí kůži z hory plastových odpadků, kterou jsme schopni vyprodukovat jediným nákupem? Knihovna materiálů matériO proto pro vás v dalším vydání matériO Fresh! zaostří na plastové materiály, jejich alternativy a životní cykly. Budete mít šanci prozkoumat dvacet fyzických vzorků materiálů a inspirací vám bude řada případových studií. Nebudou chybět ani hosté z institucí, které se této problematice věnují.

Přijďte se občerstvit vědomostmi, nasytit materiály a zamyslet se, jak ovlivnit materiálové toky k lepšímu na matériO Fresh!. Jedná se o informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového v matériO showroomu i v rozmanitém světě materiálů. Setkáte se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které za vás v matériO třídí a dávají do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

matériO Fresh! vol. 7 se bude konat ve středu 19. září od 9:30 hodin v Café & Bistro Kuzebauch, Říčanova 19 na Praze 6. Vaše místo si rezervujte na e-mailu info@materio.cz nebo na tel. +420 739 471 317. Pozor ale, počet míst je omezen. Vstupné činí 800 Kč + DPH, členové matériO Prague mají vstup zdarma.