Další MINT: Prague Fashion Market již tento víkend

17.04.2018

MINT: Prague Fashion Market pro vás objevuje nová místa v centru Prahy. Již tento víkend, tedy 21. - 22. dubna se rozprostře v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva. Vstup na MINT je jako vždy zdarma.

Jedná se o prostory, které jsou běžně návštěvníkům nepřístupné ale s MINTem budete moci nahlédnout do skrytých zákoutí obchodního domu ze 70. let a užít si opravdu skvostný výhled z horních pater, které se na dva dny naplní originálními produkty od lokálních designérů, příjemnou atmosférou a spoustou kreativních aktivit. A co by vám nemělo uniknout?

V sobotu i v neděli vždy od 13 - 16 hodin máte možnost zúčastnit se workshopu Kůže nanovo s Lubicou Skalskou. Ukáže vám, jak je kůže krásný a kvalitní materiál. Doba, kdy byly v módě oversized kožené bundy nebo kabátky minula, a tak v second handech často objevíme téměř nové kousky. Co ale s nimi, když vypadají přinejmenším extravagantně? Na kurzu se dozvíte, jak dát kůži další život. S minimálním úsilím si vyrobíte prakticky nezničitelná pouzdra a drobnosti a používat je můžete s čistým svědomím.

Dále zamiřte na výstavu a venisáž Wearme Fashion. Zde se přesvědčíte, že i unikátní styl může kombinovat krásný design a etické přístupy a vyzkoušíte si, jaké máte znalosti z oblasti etického módního průmyslu. Vstup na výstavu je bezplatný, ovšem registrace je nutná přes Eventbritte. Zároveň vám ale zdarma do emailové schránky dorazí digitální kopie magazínu od WEARME FASHION.