FLORITAGE, kousek Florencie v Praze

19.11.2018

Koncem minulého týdne jsme měli tu čest zúčastnit se otevření exkluzivního concept storu FLORITAGE na pražských Vinohradech. Na opening party byli osobně přítomni i majitelé Roberta Bergadano a Angelo Forte, kteří do Prahy přivezli kousek Itálie, přesněji handmade značky z oblasti Florencie

Ve dvou podlažích obchodu FLORITAGE jsou zastoupeny značky jako Busatti, Emma Firenze, Giulia Mangani, Migone dal 1866, Aquaflor Firenze, Angela Caputi Giuggiú, Scuola del Cuoio Firenze a další. V nabídce tak najdete nepřeberné množství parfémů, svíček, svítidel, ale i šperků, výrobků z prvotřídní kůže, jako kabelky, aktovky a peněženky, nebo další výrobky z kůže, vlny a ostatních přírodních materiálů jako luxusní oblečky, vodítka a obojky pro psy, dále luxusní povlečení, plédy, prostírání a župany. Tím samozřejmě výčet produktů nekončí, nabídka FLORITAGE je opravdu široká a vybere si zní každý milovník kvalitních, ručně dělaných věcí.

Concept store FLORITAGE najdete na adrese Vinohradská 1193/85 na Praze 2. Otevřeno má každý den kromě neděle, vždy od 9 - 20 hodin. Takže lámete-li si hlavu například s vánočními dárky, přijďte, milý personál s vámi tento problém ochotně vyřeší.