IMRECZEOVA vs LUCIELA TASCHEN: letní soaré s bublinkami

08.06.2018

Značky IMRECZEOVA a LUCIELA TASCHEN se opět spojily, aby vám nabídly to nejnovější ze své tvorby, navíc se slevou 10 %. Srdečně zvou dnes a zítra, tedy v pátek a sobotu 8. - 9. června, od 13 - 19 hodin na letní soaré s bublinkami. Vše hezky na jednom místě najdete v showroomu Luciela Taschen na adrese Petrská 10 na Praze 1. Těšte se nejen na skleničku šumivého prosecca, ale hlavně na letní šaty značky IMRECZEOVA a premiéru nové kolekce LT VEGAN z Piñatexu.

IMRECZEOVA

Zdeňka Imreczeová je úspěšnou českou módní návrhářkou. Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu textilní v Brně a následně Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. V roce 2006 absolvovala roční zahraniční stáž na prestižní École Supérieure des Arts Appliqués Duperré v Paříži. Od roku 2007 se věnuje limitovaným kolekcím dámské módy pod současnou značkou IMRECZEOVA. Navrhuje dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí, neformální elegancí a avantgardním přesahem. V obvykle monochromatických oděvech se spojují čisté klasické linie s propracovanými detaily.

LUCIELA TASCHEN

Za značkou Luciela Taschen stojí Lucia Jamrichová. Svou tvorbu začala v Berlíně roku 2006 znovuoživením české síťovky, kterou nevytvářela z umělých materiálů, ale ze stoprocentní bavlny. Háčkované tašky však Lucii nestačily, a tak o pět let později vytvořila svou první kolekci kožených kabelek. Její tvorba se vyznačuje precizním zpracováním pevné kůže z lokálních zdrojů, jednoduchým designem a multifunkčností.