Jubilejní 50. ročník STYL a KABO již za týden

12.08.2017

Na brněnském výstavišti se přesně za týden, tedy od soboty 19. srpna opět sejdou prodejci textilu, kabelek, obuvi a doplňků. Těšit se můžete na tradiční české značky, zahraniční vystavující i bohatý doprovodný program včetně módních přehlídek. Uskuteční se zde jubilejní 50. ročník mezinárodních veletrhů módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO.

Veletrhy STYL a KABO jsou jediným místem koncentrace poptávky a nabídky v módní branži pro Českou republiku, Slovensko a země střední a východní Evropy. Vystavovatelům nabízí unikátní možnost prezentovat nové kolekce v atraktivním a exkluzivním prostředí moderních pavilonů. Veletrhy módy, které probíhají dvakrát do roka v únorovém a srpnovém termínu, mají kontraktační charakter určený k setkávání odborníků a obchodníků v oblasti textilního, oděvního a kožedělného průmyslu.

Poslední únorovou edici navštívilo téměř 5900 návštěvníků, kterým se představilo přes 280 vystavovatelů z 20 zemí. Tak si to nenechte ujít i vy. Brány brněnského výstaviště se otevírají 19. srpna v 9 hodin, veletrhy trvají až do pondělí 21. srpna do 16. hodiny, vstupné na místě činí 350 Kč.