Kolekce Pure by TIQE sází na uvolněnost

06.02.2017

Módní kolekce návrhářky Petry Balvínové tvořící pod značkou TIQE vždy reflektují krásu ženy, její styl i vnitřní já. Není tomu jinak ani u nejnovější kolekce na sezónu jaro/léto 2017 s názvem Pure. Šťastná žena, její energie, vyrovnanost a také inspirativnost jsou zde hlavní myšlenkou.

"Šťastná žena je symbióza ženství, která nikterak urputně nesází na své zbraně, ba právě naopak, její esprit pramení z čisté duše," říká Petra Balvínová. Jednotlivé modely vyzařují rovnováhu, klid a uvolněnost. Čisté linie s volnými střihy z viskózy, hedvábí či bavlněného batistu ozvláštňují propracované detaily, jako jsou patky nebo prostřihy na předních i zadních dílech kalhot a na horní části průramků sak a halenek. Kalhoty jsou vyvedeny ve dvou délkách, delší přední a zkrácená zadní, doplněné o lampasy z eko kůže dodávající jednoduché eleganci sportovní nádech.

Něžnost v podobě jemných přechodů šifonu umocňují volánky. Jejich záplava přitahuje pozornost na dlouhých i krátkých šatech, kde splývajíce přes záda evokuje andělská křídla. Volánky se objevují také na bocích sukní ve variantě kratší ke kolenům či dlouhé ke kotníkům. Jejich vysoký rozparek na předním dílu rafinovaně odhaluje krátké šortky vespod. V kolekci nechybí Petry oblíbená síťovina a dlouhé kalhotové overaly.

Petra Balvínová založila autorskou značku TIQE v roce 2006. Předtím pracovala jako redaktorka módních magazínů a stylistka. Nyní je již etablovanou a vyhledávanou českou módní designérkou. Navrhuje limitované kolekce i zakázkovou tvorbu, v roce 2015 představila svou vůbec první kolekci svatebních šatů. Značka TIQE nabízí kvalitu, účelnost a je vhodná pro různé typy žen.