Konference Sketch the Change! o udržitelném přístupu v kreativním odvětví

30.05.2019

Knihovna materiálů matériO Prague zve všechny příznivce výjimečných materiálů na konferenci Sketch the Change!, kterou pořádá přesně za týden, tedy ve čtvrtek 6. června v Centru architektury a městského plánování v Praze (CAMP).

Konference představí, jak je možné aplikovat principy cirkulární ekonomiky a udržitelného přístupu v kreativním odvětví. Je určena především pro designéry, architekty a návrháře, protože právě ti mohou velmi výrazně ovlivnit podobu produktů, staveb či služeb budoucnosti.

Začátek konference je v 9:30 hodin, registrace bude probíhat od 9 hodin. Podrobný program a všechny vystupující naleznete na webu konference. Vstup je volný, ale z důvodů omezené kapacity je třeba se registrovat přes GoOut.

Součástí konference bude také pop-up výstava jedinečných materiálů a uvedení nového tištěného vydání magazínu Material Times, které letos zkoumá problematiku společného životního prostoru a sítí vztahů, které v něm vznikají a zanikají.

V případě, že máte o konferenci zájem, ale nebudete se moci dostavit osobně, nebo již bude plná kapacita, můžete se připojit online, konference totiž bude streamovaná živě. Podrobnosti a odkaz na Live stream naleznete na zde.