LEEDA uvádí kolekci Catch me! pro nespoutané ženy

21.06.2019

Trávíte celé dny v kanceláři přiškrcená v kostýmku a lodičkách, zatímco vaše skutečné já touží po volnosti? Pak vás jistě osloví nová kolekce české značky LEEDA s názvem CATCH ME! Poprvé v historii značky navíc kolekce obsahuje i spodní prádlo. K tomu také oblečení na denní nošení, exkluzivní kousky pošité flitry, bombery z hedvábné organzy, sportovně laděné kusy z teplákoviny i unisex trika a mikiny.

"Inspirací pro mě byl svět graffiti, překračování hranic, odhodlání následovat své přesvědčení a adrenalin s tím spojený," říká Lucie Kutálková, designérka značky LEEDA a doplňuje: "Stejně jako se na zdech i vlakových soupravách motivy překrývají a barvy zdánlivě nesourodě stékají po povrchu, je i tahle kolekce určená k vrstvení. Některé střihy jakoby přetékají do asymetrie, výšivky mají tvar skvrn a modely jsou variabilní. U dlouhých transparentních sukní se dezén láme plizováním a vytváří efektní průhledy."

LEEDA se řadí mezi udržitelné značky, proto některé své kousky, například prádlo, šije ze zbytků látek z výroby ostatních modelů. Proto je každý kus originálem a vzor není nikdy stejný. Termocool, elastický tyl a šifon s originálním potiskem jsou jen některými z použitých materiálů. Dále je to pak hedvábí, flitry a bavlna. Více najdete na webu značky zde.

zdroj: moda.cz