Letní kolekce TATIANA by Taťána Kovaříková

09.06.2017

Tvorba úspěšné módní návrhářky Taťány Kovaříkové je pro svůj punc luxusu a originality uznávaná nejenom u nás, ale také za hranicemi. Nejnovější kolekce značky TATIANA pro léto 2017 se vyznačuje pro autorku typickou čistou linií, precizností, ženskostí a nadčasovostí. Designérka ji klientkám představila během exkluzivní přehlídky v hotelu Four Seasons v Praze.

Kolekci nechybí dokonalé střihy podporující postavu, perfektní zpracování a zejména pak kvalitní materiály. Monochromatické modely převážně v bílé a černé barvě doplňují květinové vzory a výrazné odstíny růžové a korálové barvy. To vše je obohaceno o romantizující prvky inspirované stylem 70. let. Široké formy v kontrastu s úzkými liniemi, volánky, krajky a prodloužené délky jsou prvky, které rafinovaně zdůrazňují křivky a ladný pohyb.

Z dílny značky TATIANA vycházejí šaty nejen pro denní nošení, ale také speciální edice večerních rób. Pro tento rok jsou dlouhé večerní šaty vytvořené z krajek a tylů ze Španělska a jsou pravou volbou pro dámu kladoucí důraz na smyslnost a cit pro detail.