MINT: Weekend Market opět od zítra každou sobotu

03.03.2017

Od soboty 4. března bude opět každý víkend proměňovat MINT: Weekend Market halu 13 v Pražské tržnici v pestré rejdiště plné designu, módy, delikates a hlavně skvělé atmosféry. Organizátoři pro návštěvníky připravují zajímavý doprovodný program po každou sobotu. Budete si moct například vytvořit vlastní bio kosmetiku, naučit se kreativně recyklovat nebo obdivovat lokální módu. A na co se můžete těšit?

4. 3. První březnovou sobotu market zahájí pohádková výstava Ateliéru Chucky a představí se nová kavárna s pohodlnými křesílky. S ratolestmi nevynechejte dětský koutek, který vytvořil tým České hračky. Organizátoři slibují i velké bílé překvapení přímo uprostřed haly.

11. 3. V kóji č. 37 najdete Intellectus.cz a jejich dílnu s recyklovanými materiály.

18. 3. U MINTree svá kouzla s přírodními ingrediencemi předvedou dámy z Kosmetiky hrou, které ukáží, jak si vyrobit vlastní tělový olej, který si budete moci odnést i domů. V kóji č. 35 si spolu s DrexDesign potisknete tašku nebo triko s vaším autorským motivem.

25. 3. V procesu...

1. 4. V procesu...

8. 4. S Kosmetika hrou si pod MINTree vyrobíte speciální mintí přírodní deodorat a v kóji č. 35 si budete moct spolu s DrexDesign opět přenést svůj motiv přímo na triko, mikinu nebo tašku.

MINT: Weekend Market je inspirovaný trhy v Bangkoku a londýnském Camden Town, takže kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu punkového uvažování. Cílem projektu je, aby Pražané i turisté měli alternativu k nakupování v obchodních centrech a aby byl český design dostupnější.

Do haly 13 v Pražské tržnici, Bubenské nábřeží 306/13 se tak můžete přijít podívat od března na nové kolekce mladých tvůrců. Každý víkend se prodejci obměňují. Otevřeno je každou sobotu od 9 - 18 hodin. Vstup na akci je zdarma, bez bariér. Čtyřnozí miláčci jsou také vítáni.