Nenechte si ujít třídenní outlet značky IMRECZEOVA

24.04.2019

Nadčasový design, minimalismus a vysoce kvalitní zpracování dlouhodobě patří mezi hlavní atributy značky IMRECZEOVA české módní návrhářky Zdeňky Imreczeové. Během nadcházejících tří dnů ve svém showroomu na adrese Šmeralova 16 na pražské Letné nabídne mimořádnou možnost získat ikonické kousky ze starších kolekcí až s 80 % slevou.

Od čtvrtka 25. do soboty 27. dubna v čase od 13 - 19 hodin tak budete moct zakoupit produkty značky IMRECZEOVA ze sezónních kolekcí SS16, SS17, FW16, FW17, FW18, ale i z ready to wear linií, jako jsou například vyhledávaná basic trika a mikiny s dlouhým rukávem. Oděvy od vzdušných košil z kvalitních přírodních textilií, přilnavých šatů z pohodlných materiálů, až po chronicky oblíbené vlněné kabátky na přechodné období i na zimu půjde vybírat se slevami od 20 - 80 %.

Díky jednoduchému designu se tak i tyto zdánlivě nesezónní kousky mohou stát ideálním aspirantem každého kapsulového šatníku. K návštěvě třídenního outletu není nutné se nijak objednávat. Všem návštěvníkům se v tyto tři dny bude se svým týmem věnovat sama návrhářka Zdeňka Imreczeová. Sezónní tvorba značky IMRECZEOVA zůstává i nadále k prodeji v multibrandovém konceptu BackYard.