Nepropásněte další matériO Fresh!

12.02.2018

Knihovna materiálů matériO Prague zve na v tomto roce první setkání z cyklu matériO Fresh!. Zajímá-li vás, kolem jakých trendů a materiálů se letos točil frankfurtský Heimtextil, zaměřený na interiérový textil, co v lednu přinesla berlínská výstava Ethical Fashion Show, jaké speciality z oblasti technických textilií byly k vidění na pařížském Avantexu a které z nich najdou uplatnění v módním průmyslu, zbystřete.

Tým matériO Prague všechny tři veletrhy navštívil. Jeho členové tam pro vás sbírali nové vzorky a monitorovali dění na trhu. To, co by běžný smrtelník zpracovával týdny, v matériO utřídili a o to nejzajímavější se s návštěvníky dalšího setkání podělí. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si tak zde přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

matériO Fresh! je tedy informacemi nabité setkání, během kterého zjistíte, co je nového jak v showroomu matériO Prague, tak i v rozmanitém světě materiálů, a setkáte se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte užitečné informace. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce.

Okusit čerstvé materiály můžete ve středu 21. února od 9:30 hodin v Café & Bistro Kuzebauch na adrese Říčanova 19 na Praze 6. Nezapomeňte si ale rezervovat své místo včas na emailu info@materio.cz. Vstupné činí 800 Kč + DPH, členové matériO Prague mají přístup zdarma. Více také na webu matériO Prague zde.