Nevšední představení nové kolekce Pop by Zuzana Kubíčková

29.03.2019

Návrhářka Zuzana Kubíčková v rámci právě proběhlé jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila novou kolekci své značky Pop by Zuzana Kubíčková. Samotná prezentace proběhla komorně v prezidentském apartmá hotelu Four Seasons Prague

Značka Pop, jejíž název vychází se slova "populární", nabízí oblíbené modely z návrhářčiny dílny. Střihy, které se osvědčily jí samotné během let praxe, a které u ní často poptávají zákaznice. Současně je Pop také symbolikou toho, že značka, jenž je k dostání převážně online, otevírá pop-up story na nejrůznějších místech. Od uvedení značky loni na jaře se tak zákaznice mohly s Popem setkat hned na několika místech naší země.

Na loni uvedený praktický základ ve formě malých černých šatů, pouzdrových sukní, průsvitných topů, cigaretových kalhot či trenčkotu navazuje letošní o poznání uvolněnější kolekce. Rozevláté siluety rovných kalhot s vysokým pasem, plisovaných sukní či univerzálního kabátku/sáčka doplňují upravené střihy z předešlé řady, a sice šaty a sukně mají nyní prodlouženou délku, mikiny a topy nové materiálové zpracování. 

Celkový look kolekce čítající 25 modelů je ležérnější a mladistvější, přesto se drží základní myšlenky poskytnout netrendový základ šatníku, který může sloužit po mnoho let. Jednotlivé kusy kolekce se přitom dají libovolně kombinovat. Barevnost v jemné paletě pudrových až meruňkových odstínů v kombinaci s tlumenou zelenou a tmavě modrou podtrhuje myšlenku nadčasovosti, snadné nositelnosti a variability.

Novou kolekci Pop by Zuzana Kubíčková provází kampaň, jehož stylingu se ujala Jana Kapounová. Autorkou fotografií je Anna Mrázek Kovačič. Modelky Lindu Novotnou a Emily Schopper líčila Hristina Georgievska a česala Anna Plačková. Poděkování patří také stylistce Kláře Tománkové a hotelu The Emerald Prague.

Kolekce Pop je nyní k dostání online na www.zuzanakubickova.com a na všech aktuálních prodejních místech značky, tedy v showroomu Zuzany Kubíčkové, Deelive design storu, Showroomu Luciela Taschen a Object concept storu. Vybrané modely zde budou i k vyzkoušení.

foto: Anna Mrázek Kovačič