NILA vítá nové značky i inspirativní hosty

26.08.2019

Přípravy na sezónu podzim/zima 2019 v obchodech NILA vrcholí. Jejich módní nákupčí se proto rádi podělí se svým výběrem, jehož prioritou jsou nové a prémiové značky i kvalitní přírodní materiály u oděvů a doplňků. Novinkou jsou také inspirativní večery NILAnights dotýkající se mimo jiné smysluplného životního stylu.

Castart, Jungle Folk či například SKFK jsou nová jména v sortimentu, která dominují výběru vlněných a bavlněných svetrů. Eticky a transparentně získávané vlny zahřejí i pohladí na těle a duši především ty, kdo milují přírodu a k jejím darům nepřistupují samozřejmě. 

NILA posiluje také nabídku denimu o další ekologicky šetrné modely. Nově do sortimentu například zařazuje řadu Detox Denim od oblíbených Armedangels, jež certifikací PETA potěší všechny vyznavače veganského životního stylu. Se sezonní reorganizací šatníku se pojí také navrácení modelů pro poprázdninový návrat do civilizace a nové společenské i kulturní výzvy. Nákupčí NILAstore proto kromě výběru streetwearových i elegantních bund a kabátů věnují pozornost také společensky laděným outfitům.

Velkou novinkou je také vznik NILAnights, pravidelných večerních debat s přizvanými osobnostmi formujícími tvář smysluplného životního stylu, jimiž budou hosty i diváky provázet zakladatelé NILA, Eva a Pavel Urbanovi. Dveře do sálu Truhlárny, jež sídlí v bezprostřední blízkosti NILAstore Karlín, budou otevřené všem, bez poplatku, avšak s doporučením rezervovat si své místo předem. Ve středu 18. září od 19 hodin NILAnights uvítají Lukáše Padertu, zakladatele Květinového lahůdkářství. Tak si to nenechte ujít!