Novinky u návrhářky Zuzany Kubíčkové

16.11.2018

V posledním listopadovém týdnu proběhnou hned dvě akce módní návrhářky Zuzany Kubíčkové. V úterý 27. listopadu se uskuteční uvedení zimní limitované kolekce Pop v butiku značky v centru Chodov a ve čtvrtek 29. listopadu pak proběhne slavnostní představení linie Pop brněnským zákaznicím.

V úterý 27. listopadu se při příležitosti uvedení zimní limitované kolekce v centru Chodov budete moci setkat s návrhářkou osobně a připít si na nadcházející předvánoční čas. "Ve svém vinohradském ateliéru dělám každý rok se začátkem adventu punč a perníčky pro stálé zákaznice. Tato akce se stala tak oblíbenou, že mám chuť ji přenést i sem, do své první kamenné prodejny v centru Chodov," říká návrhářka

Hlavním lákadlem bude nová zimní kolekce. Ta předchozí, podzimní, se již v den uvedení téměř vyprodala. Zimní novinky budou barevné, převládat bude jasně červená s purpurovou doplněné o béžovou a černou. Návrhářka v kolekci pracuje se svými oblíbenými materiály jako je krajka, tyl, vlna, ale také lurex a žakár. V kolekci bude vlněný kabát klasického střihu, zimní verze trenčkotu, slavnostní šaty, dlouhá tylová sukně, kalhoty a roláky. Nebudou chybět ani doplňky, které se hodí jako dárek pod stromeček, například peněženky, mohérové šály, noční košilky a župánky. O atmosféru se postará DJ, zákaznice budou moct využít také služby profesionální vizážistky Armani Beauty a v případě nákupu na ně čeká milá pozornost. Uvedení zimní kolekce začne v 17 hodin v butiku Pop v The Designer Gallery centra Chodov.

Na čtvrtek 29. listopadu je naplánováno slavnostní představení značky Pop by Zuzana Kubíčková brněnským zákaznicím. Pop bude totiž nově zastoupen v brněnském Object concept storu. Slavnostní uvedení kolekce bude příležitostí pro zákaznice osobně se setkat s návrhářkou a také vidět, jak by jednotlivé kusy oblékla a kombinovala ona sama.

Do Object concept storu, který je otevřený dva roky a nyní přestěhovaný do nových a větších prostor, si zvykli zákazníci chodit pro kvalitní a jedinečné zboží, které není jinde k mání. "Vybíráme artikly, které nemá každý další design shop a nejinak tomu je i s kolekcí Zuzany Kubíčkové," říká majitelka Objectu Jana Longaverová, v současné době jediného mimopražského prodejního místa značky Pop. V nabídce Object concept storu budou základní kusy z černo-bílé řady, jako jsou dlouhé šaty, sukně, topy a mikiny, zelený lurexový rolák, bestseller podzimní limitované kolekce, a oblíbené doplňky jako brože a límečky. 

Foto: Adriana Fialová, Modelky: Zuzana Šimonovská, Martina Sobková, Make-up & hair: Aneta Ložková