Pařížská již za týden ožije nočními nákupy a zahájí MBPFW

25.08.2017

Druhá edice večerní oslavy módy a nakupování v Pařížské ulici bude zároveň zahajovacím večerem Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. "Jsme rádi, že se do programu Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku vedle domácích návrhářů zapojí také věhlasné světové módní domy a značky. Originální autorský design i prvotřídní luxusní konfekce mají ve světě módy své nezastupitelné místo a své zákazníky," říká ředitel pražského módního týdne Lukáš Loskot. Představení nových kolekcí proběhne formou akce Pařížská Harper's Bazaar Shopping Night #2 již za týden, tedy v pátek 1. září od 18 - 22 hodin.

Pořadatelé, jimiž jsou magazín Harper's Bazaar a Mercedes-Benz Prague Fashion Week, na tento večer připraví jedinečný program. Na začátku i konci Pařížské budou umístěny promítací stěny a celá ulice ožije hudbou. Můžete se těšit šampaňské a welcome drinky. Po celý večer budou navíc v Pařížské čtyři stanoviště s následujícím programem:

  • MUMM champagne point (Pařížská 17), z něhož budou vycházet hostesky a nabízet šampaňské. Šampaňské MUMM s charakteristickou červenou stuhou je totiž nově oficiálním šampaňským MBPFW.
  • ESTÉE LAUDER make-up point (Pařížská 17), v němž si budete moci nechat zjistit ideální odstín make-upu, expresně se nalíčit a vyzkoušet nový make-up.
  • DJ STAGE (Pařížská 17), kde bude od 18 - 22 hodin hrát DJ Veronika Ruppert do celé Pařížské ulice.
  • HARPER'S BAZAAR kabriolet (Pařížská 19), z něhož budou kamelot a hostesky rozdávat nejnovější vydání časopisu plné módních trendů a novinek na podzimní sezónu.

Celkem se do akce Pařížská Harper's Bazaar Shopping Night zapojí více než 30 butiků v Pařížské a Široké ulici, které budou mít otevírací dobu prodlouženou do 22 hodin a vlastní program jako představení novinek podzimní kolekce, welcome drink, občerstvení, služby stylisty, dárky k nákupu a podobně. Patří mezi ně například Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Cartier, Tiffany & Co., Carollinum, Bottega Veneta, Nespresso, Bulgari, Rolex, Salvatore Ferragamo, Longchamp, Roberto Coin, Tory Burch, Ermenegildo Zegna, Montblanc, Pařížská 17, Audemars Piguet, Rimowa, Bally, Hogan, Brunello Cucinelli, Diesel, BCBGMaxAzria, PINKO, Tod's, Breitling, Zenith, COS, Ingredients, Obsession a The Brands. Podrobný program a více informací najdete na www.mbpfw.com