Patrick Poppet představuje 3x3 Collection - tři barvy, tři způsoby nošení

12.11.2020

Patrick Poppet, česká značka prémiových poppetek (rozumějte kabelek) a doplňků designérky Lucie Kalousové, představuje novou 3x3 Collection. Tvoří ji poppetky ve vášnivé bordó, zemité zelené a elektrizující modré barvě. Unikátní jsou především díky třem možnostem nošení - přes rameno, jako ledvinka nebo v ruce coby psaníčko a k němu ladící opasek.

"Po celočerné Black Diamond Collection jsem chtěla přijít s něčím odvážnějším. Baví mě kontrasty, proto je nová 3x3 Collection barevná, kulatější, zkrátka je hravá. To se týká i třech způsobů, jakými lze tyto poppetky nosit. Dávají na výběr, zda si je přehodíte přes rameno, nebo popruh/opasek provléknete speciálním tunýlkem, čímž vznikne ledvinka, či poppetku budete nosit jako psaníčko, když prostrčíte prsty koženým popruhem na zadní straně a opasek si omotáte kolem sebe," vysvětluje Lucie Kalousová. "V kontrastu je i použitý materiál - kombinace prvotřídní lícové hlazenice a usně s chlupem mě nepřestává fascinovat," doplňuje návrhářka.

Poppetka Cheryl je vyvedena ve vášnivé bordó, Harmony v zemité zelené a Electra v elektrizující modré barvě. Jejich vnitřek tvoří hlavní prostor a kapsa z hladké usně na drobnosti. Zapínání je magnetické. Samozřejmostí je zlatá podšívka s logy, oproti minulé kolekci jsou však loga barevná a ladí tak k použitým usním. Celkový vzhled kolekce umocňují kvalitní italské komponenty zlaté barvy, které dodávají punc luxusu, a vyražené logo značky na přední straně.

Materiál: 100% hovězí lícová useň, rozměry: 27 x 18 x 7 cm (š x v x h), délka popruhu: 130 cm / obvod opasku: 80 - 125 cm, šířka: 2 cm, balení: prachový sáček a luxusní dárková taška. Více informací se dozvíte na www.patrickpoppet.cz.