Podpořte značku MAJA's FANCY a užijte si módní přehlídku

19.07.2019

MAJA's FANCY je mladá značka talentované designérky Markéty Ignácové, která by ji ráda představila širší veřejnosti. Na svou značku oděvů je právem hrdá, jelikož začínala od nuly - do tajů fashion designu pronikla postupně sama, naučila se šít a dělat střihové konstrukce. Markéty tvorba zaujala okolí, a tak se s přibývajícím zájmem a úspěchy z koníčku stala opravdová práce. Nyní by Markéta ráda uspořádala módní přehlídku, ale potřebuje vaší pomoc.

Cílem značky MAJA's FANCY je postarat se o každou ženu bez ohledu na její věk či tělesné proporce a podtrhnout tak její jedinečnou krásu. Vytvářet originální a jedinečné kousky, které by neměly chybět v šatníku každé ženy. Modely, které vyjdou z dílny MAJA's FANCY, jsou a vždy budou originálem, jsou vám ušity na míru.

"V jednoduchosti je krása. Nejde mi o žádnou extravaganci. Mým cílem je vytvářet modely, které jsou vhodné ke každodennímu nošení, ale také na jakoukoliv společenskou událost. Dnešní doba zcela postrádá eleganci a já bych ji ráda vrátila mezi lidi. Ženy by se elegance neměly bát, ale naopak by ji měly vytvářet," říká návrhářka Markéta Ignácová.

Pokud se chcete dozvědět víc nebo přímo přispět na uskutečnění první autorské přehlídky značky MAJA's FANCY, mrkněte sem. Zde si můžete zvolit, kolik přispějete a také formu vaší odměny. Můžete si vybrat třeba šaty, které si budete moct přizpůsobit podle svých představ. S Markétou následně osobně proberete, jak by měl oděv vypadat. Poté si zaznamená vaše míry a celkový návrh modelu. Společně také prodiskutujete a vyberete látku, z které bude model vyhotoven, a další potřebný materiál. Jedině tak budete odcházet s originálním kouskem, do kterého máte možnost vložit i kousek sami sebe. Nebo se dokonce můžete stát modelkou na přehlídce. A to už stojí za to!