Oblékněte hřejivá trika s rukopisem Zdeňky Imreczeové

23.11.2018

Módní návrhářka Zdeňka Imreczeová vytvořila edici jednoduchých trik, na jejichž selekci se podílely zákaznice i čas samotný. Trika z oblíbených kvalitních materiálů, ze kterých pod značkou IMRECZEOVA vznikla, nepostrádají signifikantní prošívané detaily ani lichotivé slim fit střihy. Jejich prodej bude zahájen 28. a 29. listopadu po dobu dvoudenního pop-upu v letenském showroomu značky.

Monochromatická trika s dlouhými nebo tříčtvrtečními rukávy se stala oblíbenými bestsellery značky IMRECZEOVA napříč sezonami. Jsou určená na denní městské nošení a díky originálnímu a zároveň lichotivému designu v kombinaci s vysoce kvalitními, pohodlnými materiály jsou zároveň vhodná pro business casual i office dress code.

V rámci dvoudenního pop-upu v showroomu značky návrhářka Zdeňka Imreczeová osobně nabídne hned čtyři ověřené typy ideální nejen pro přicházející období podzimu a zimy. Patří mezi ně nejjednodušší verze s praktickým tříčtvrtečním rukávem, který odhaluje jemná ženská zápěstí, originální vrstvená trika s typickým prošívaným detailem, trika s dekorativním geometrickým prošíváním nebo roláková trika se zapínáním a stojáčkem. V sortimentu nebude chybět bílá, světle šedá, tělová, tmavě modrá, khaki, tmavě šedá a černá varianta ve velikostech S, M a L. Zvolené materiály obsahují vysoký podíl bavlny a viskózy.

"Po celé dva dny se budu všem zákaznicím i zákazníkům věnovat osobně a při kávě či sklenici prosecca, na kterou se mohou těšit, jim produkty osobně představím a poradím s tou nejvhodnější kombinací. Milým překvapením bude i připravená 10 % sleva na všechny produkty včetně novinek," říká designérka Zdeňka Imreczeová.

Pop-up se uskuteční ve středu a ve čtvrtek 28. a 29. listopadu od 13 - 19 hodin na adrese Šmeralova 16 na Praze 7, nedaleko Letenského náměstí. Produkty značky IMRECZEOVA budou i poté dále k prodeji na www.imreczeova.com, v multibrandovém konceptu BackYard či právě v letenském studiu značky po předchozí domluvě.