Pomellato a Chiara Ferragni představují společnou iniciativu

17.06.2019

Pomellato, inovativní milánská značka šperků a Chiara Ferragni, nejznámější světová blogerka, představují iniciativu Pomellato Sisterhood Initiative podpořené kampaní, kterou zvěčnila světová fotografka a feministka Cass Bird.

Italka Chiara Ferragni, která je již nějakou dobu módní návrhářkou a úspěšnou podnikatelkou, se nyní stala také velvyslankyní uznávané šperkařské značky Pomellato. Společně podporují poselství, v němž usilují o posílení postavení žen. Pomellato tak od svého 50. výročí v roce 2017 pokračuje v rozšiřování své platformy #PomellatoForWomen, prosazující rovnost žen a mužů, ženské vedení a autentičtější pojetí krásy.

Chiara Ferragni a další inspirující ženy různých prostředí, generací a národností, jako například Jane Fonda, Peyton List, Caroline Daur, nyní zastupují iniciativu Pomellato Sisterhood Initiative. Pro kampaň byly tyto moderní hrdinky zachyceny fotografkou Cass Bird. Ta je známá pro svůj vtipný, ale přitom intimní a osobní přístup k fotografování. Poskytuje bezprecedentní, zajímavý pohled na ženy Pomellato, pohled očima ženy.

V obrazech kampaně Pomellato Sisterhood Initiative, která je černobílá, aby lépe vyjádřila ​​pravost každé ženy, zachycuje právě Chiaru Ferragni s pohledem plným síly. Ferragni, která je tváří ikonické kolekce NUDO značky Pomellato nebo nových šperků inspirovaných řetězem BRERA, v kampani doslova září.

"Pomellato šperky navrhujeme s myšlenkou na ženy. Náš poslední závazek, iniciativa Pomellato Sisterhood Initiative, představuje pozitivní příklady ženského vedení - ženy, které sledují vlastní rytmus. Když věříme v sebe, dokážeme cokoliv, " dodává ředitelka Pomellato Sabina Belli.

Pomellato jsou první globální, luxusní a módní klenoty z Itálie. Jedná se o čtvrtou nejvýznamnější klenotnickou značku v Evropě, která nyní dosáhla 100 % zodpovědného nákupu zlata a pracuje na ekologičtější budoucnosti. Značka Pomellato byla založena Pinem Rabolini v Miláně v roce 1967 a byla první značkou, která představila vizi prêt-à-porter ve světě šperků, kreativních šperků určených ke každodennímu nošení. Značka Pomellato je u nás k dostání exkluzivně v klenotnictví Halada.