Pop by Zuzana Kubíčková | Pop-Up

25.06.2018

Návrhářka Zuzana Kubíčková v rámci jarní edice MBPFW představila novou oděvní linii Pop, která nabízí nadčasový ženský šatník. Tedy klíčové kusy osvědčených střihů, precizně zpracované, z kvalitních materiálů a s nezaměnitelným rukopisem návrhářky. Spolu s Cafe~Cafe nyní chystá letní pop-up store značky Pop by Zuzana Kubíčková, který nabídne letní novinky. Bude se konat od 16. července do 13. srpna, vždy od 11 - 20 hodin na adrese Rytířská 10 na Praze 1. Každou středu se navíc můžete těšit na after-work koktejly, stylisty a DJs.

A co vedlo ke vzniku Pop? "Pop je vlastně zúročením zkušeností získaných z mé každodenní práce se zákaznicemi. Chci, aby ženy nosily šaty, které tvoříme, a proto se snažím nabídnout kvalitní a současně dostupný dámský šatník. Výroba v malých sériích umožní příznivější ceny a nadčasové, klasické střihy zase šanci na delší životnost oděvů," říká návrhářka.

První sestava nabízí praktický základ ve formě malých černých, respektive malých bílých šatů, pouzdrových sukní, topů z lehkých splývavých látek v kombinaci s krajkami, kalhot a také trenčkotu. Návrhářka se drží svého stylu - modely jsou velmi ženské, což zajišťují nejen linie střihů, ale také použité materiály. Vzhledem k basicovému zaměření je celá první kolekce provedena v černé a bílé barvě a pracuje s lehce udržovatelnými látkami.

Pop funguje paralelně s Kubíčkové couture tvorbou. Návrhářčino know-how, kvalitní řemeslo a propracovanost střihů odliší novou linii od běžné konfekce. Pop je dostupný také online na www.zuzanakubickova.com a každou sezónu bude obohacen o nové kusy a postupem času také doplňky.