Pop-up shop značek IMRECZEOVA a LUCIELA TASCHEN

14.04.2017

Módní značky IMRECZEOVA a LUCIELA TASCHEN se spojily a připravily pro své zákaznice a fanoušky jedinečnou módní akci - třídenní pop-up shop s rostoucími slevami. Od čtvrtka 20. dubna až do soboty 22. dubna tak můžete zakoupit novinky obou značek na jednom místě a navíc se slevou odpovídající datu každého dne, tedy postupně 20, 21 a 22 procent.

"Duben si chceme užívat, hrát si a přátelit se. Oslovili jsme proto přátelskou značku, spojili se v jednom prostoru a připravili jsme výběr našich novinek i kousků z aktuálních kolekcí za přátelské ceny. Výše slevy odpovídá datu každého konkrétního dne a vzrůstá tedy ze čtvrtečních 20 procent, na pátečních 21 procent a sobotu zakončíme s 22 procenty. Počet kusů zboží je ovšem omezený, proto radíme nečekat s návštěvou až na poslední den," vysvětluje Lucia Jamrichová, která stojí za značkou LUCIELA TASCHEN.

Módní značka IMRECZEOVÁ nabídne především výběr z aktuální kolekce. "Kolekce Post Motion pro jaro/léto 2017 oslavuje lehkost, jednoduchost a svobodu v pohybu. Volné střihy šatů a topů z jemné viskózy respektují přirozený pohyb těla a přizpůsobí se postavě. Základní černou a bílou doplňuje výrazná indigově modrá barva," popisuje kolekci návrhářka značky Zdeňka Imreczeová. "Výběr z aktuální kolekce doplní naše nejprodávanější nadčasové modely oblečení - košilové šaty a trička s propracovanými detaily."

LUCIELA TASCHEN představí horkou novinku LT Redesign. "První vlaštovkou z nové linie LT REDESIGN, která se vrací do minulosti, je tasche Míla. Originál koupil strejda Míla v 80. letech v Lýbii. Pro svou ženu. Od nějakých kočovníků, říká se... Tasche Míla se v premiéře předvede v devíti barevných odstínech." Výhodná cena bude po celou dobu akce platit i na pánskou cestovní tašku Gentleman Diamond Travel Bag a celou LT CORK, kolekci kožených tašek a doplňků ve sportovním casual duchu s detaily ze sametově jemného přírodního korku.

Výběr dámského oblečení značky IMRECZEOVA a kožených tašek LUCIELA TASCHEN najdete od 20. - 22. dubna na jednom místě, v showroomu v Petrské 10 na Praze 1, s otevírací dobou od 13 - 19 hodina se slevami na veškeré vystavené zboží. Tak hurá do Petrské!