Poppetky od Patrick Poppet najdete nově v Kurator storu

11.11.2019

Pondělí 11. 11. není pouze dnem, kdy má přijet sv. Martin a kdy se otevírá svatomartinské víno, ale také dnem, od kdy najdete poppetky od české značky Patrick Poppet v obchodě Kurator, jen kousek od Národního divadla v Praze.

Kurator je prostor pro módu, design, dobré a krásné věci v samém centru Prahy, místo, které se pohybuje na hraně mezi galerií a obchodem. Asi nejvýstižněji ho lze pojmenovat jako "Obchod s kurátorskou činností". Ty nejoblíbenější poppetky z Black Diamond Collection tady proto nesmějí chybět. Od pondělí 11. listopadu tak zde budou k vaší dispozici. Můžete si je přijít prohlédnout, osahat a samozřejmě zakoupit, třeba jako vánoční dárek nebo i jen tak pro sebe.

Za značkou stojí designérka Lucie Kalousová, která pracuje jen s těmi nejkvalitnějšími usněmi a komponenty z Čech a Itálie. Inspirací k vytvoření první autorské kolekce s názvem Black Diamond Collection se stal černý diamant a jeho dokonalé tvary. V Kurator najdete splétanou poppetku Patricii, středně velkou poppetku přes rameno / do ruky Joy a velkou unisex poppetku Hope. Poslední dvě zmiňované jsou provedeny v kombinaci hladké usně a usně s chlupem v černé barvě a doplňují je zlaté komponenty a zlatá podšívka s logy.

Kromě Patrick Poppet se představí například talentovaný designér Martin Kohout, který si exkluzivně pro Kurator přichystal podzimně-zimní mini edici oděvů. Je opravdu na co se těšit, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit! Kurator najdete na adrese Karoliny Světlé 1035/17 na Praze 1

foto: Lucy Creative Agency