Pořiďte si trendy brýle na aktuální sezónu

29.04.2019

Trendy v posledních letech neovlivňují pouze oděvy, ale také doplňky jako jsou brýle, které se tak stávají nedílnou součástí stylu. Každý rok představují designéři novinky nejen v oblasti tvarů a barev, ale též exkluzivní a často velmi originální materiály. Být svůj a vystoupit z davu se vám povede díky nabídce Showroomu ONYX. Pokud ho navštívíte, neočekávejte standardní optiku. Jedná se o prostor prezentující velmi originální designové značky brýlí ze Španělska a Itálie, které exkluzivně ONYX zastupuje na českém trhu.

Majitelé studia ONYX, kteří jsou uznávanými optometristy, měli za cíl - vedle toho, že všechny brýle musí samozřejmě splňovat vysoká kritéria na ochranu zraku - přivést do České republiky značky nabízející něco víc než standardní brýlové obruby a zároveň vám nabízejí možnost vyrobit i brýle na míru z 3D tiskárny.

Španělská firma NINA MÛR se specializuje na výstřední modely zajímavých tvarů. Futuristické sluneční brýle tvořené s řemeslnou důmyslností. Netradiční design podtrhuje použití dřeva, ze kterého jsou vyřezány. Preciznost, s jakou vznikají brýle této značky, je předávána z generace na generaci. Brýle představují doplněk, který posiluje pouto extravagance s jejich majitelem. Každé brýle jsou vyřezávány a tvarovány tak, aby seděly všem typům obličeje.

SOYA italského designéra Mattea Pontello je mladou avantgardní značkou. SO YA je slovní hříčkou, která v překladu znamená TAK ANO. Zároveň také pohání vpřed tvůrčí tým designérů a umělců pracujících na nových konceptech. Jejich cílem je kreativně propojit estetiku s funkčností. Značka nabízí řadu retro brýlí, jejichž stylové geometrické tvary jsou inspirovány minulostí, zpracovány jsou však moderními postupy s vtipem a elegancí. Hlavními materiály jsou plast a kov.

Španělský KALEOS Eyehunters staví na konceptu moderních brýlí propojujících design, módu a luxus. Kreativní ředitelka Claudia Brotons díky bohatým zkušenostem získaných v oblasti módy přináší svěží nápady, jež jsou zhmotněné v nových řadách uváděných v každé kolekci. Svými eklektickými návrhy nastavuje trendy a překračuje zažité představy o stylu. Jednotlivé modely vynikají komplexností svých konstrukcí, jejichž vývoj trvá více než rok a půl.

Značka LIÒ se zaměřuje na ruční výrobu brýlí, které vznikají proplétáním jemných kovových prutů s využitím široké palety barev. Celý proces umožnuje neotřelé kombinace. Brýle jsou kompletně vyráběné v italském kraji Veneto, odkud značka pochází. Kromě unikátního designu má tato značka i etický rozměr - brýle vznikají s ohledem na podporu lokálního trhu a komunitu lidí stojící za jejich výrobou. V dnešní široké nabídce brýlí od velkých značek až po ty s nedávnou historií, společnost Liò vyniká modely, které jsou navržené téměř na míru.

Pokud byste hranice své fantazie chtěli popustit ještě dále, či mít přesně padnoucí brýle vytvořené na míru, ONYX nabízí využití té nejmodernější technologie v podobě 3D tisku. Pomocí skenerů a měření tváře výsledný model každému klientovi perfektně sedí. Ten si navíc může zvolit nejen design, ale i barvu a texturu obruby. Díky tomu se stávají každé brýle unikátem. Před finálním tiskem si zákazník vyzkouší prototyp modelu, který je následně doladěný dle jeho přání a potřeb. Tato nová generace brýlových obrub je plně přizpůsobitelná vašim přáním. Brýle na míru od značky ONYX plně respektují specifika každého obličeje, tudíž již nikdy nebudete mít nepříjemné otlaky.

Pokud chcete držet krok s módou a vybrat si nejmódnější letní doplněk, neváhejte navštívit ONYX a vybrat si model, který je pro vás ten pravý, nebo si vytvořte svůj vlastní. Showroom ONYX najdete na adrese Karolina Plazza, Sokolovská 694/100, Praha 8 - Karlín nebo navštivte web www.onyxvision.cz.