Pozvánka na ARTSEMESTR zima 2019

15.01.2019

Akademický rok 2018/2019 dospěl do své poloviny a studenti UMPRUM opět veřejnosti představí, na jakých projektech pracovali posledního půl roku. Výsledky klauzurních a semestrálních prací zaplní celou budovu Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze na pravidelné výstavě Artsemestr.

Klauzurní a semestrální projekty nejsou pro studenty jen školním cvičením. Často reagují na nějaké aktuální společenské téma, snaží se vyřešit zadaný problém a v mnoha případech se jedná o již konkrétní zadání vznikající ve spolupráci s různými firmami. V mnohých případech byla zadání šita na míru plánovaným výstavním projektům.

Artsemestr bude mít vernisáž ve čtvrtek 24. ledna od 19 hodin. Výstava prací studentů pak bude k vidění až do 29. ledna, vstupné je zdarma, otevřeno od 10 - 18 hodin. Studenti své práce přitom vystavují v autentickém prostředí školy, tedy v ateliérech, učebnách, někdy i na chodbách, a to tradičně již od roku 2004. Tak si to nenechte ujít, UMPRUM najdete na nám. Jana Palacha 80 na Praze 1.