Pozvánka na další matériO Fresh!

14.05.2018

Sledujete trendy v materiálech, ale nestíháte být u všeho dění? Pak by vás nemělo minout to, co bylo k vidění na specializovaném materiálovém veletrhu Material Xperience v Rotterdamu s podtitulem "Meet The Future of Materials". Nestihli jste v dubnu navštívit ani Mekku designu Milano, a i přesto chcete být v obraze, co teď frčí? Pak je tu pro vás knihovna materiálů matériO Prague, která má opět přichystané čerstvé vzorky materiálů, zajímavé informace, tipy a poslední trendy.

matériO Fresh! je informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového v showroomu matériO Prague i v rozmanitém světě materiálů, a setkáte se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které tým matériO třídí a dává do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Navíc získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu.

Domů si jako vždy odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si zde přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

Tak si skočte rozšířit obzory a načerpat inspiraci na další matériO Fresh!, který proběhne ve středu 16. května od 9:30 hodin v Café & Bistro Kuzebauch na adrese Říčanova 19 na Praze 6. Vstupné činí 800 Kč + DPH, přičemž členové matériO Prague mají vstup zdarma. Rezervace je nutná na e-mailu info@materio.cz, počet míst je totiž omezen.