Pozvánka na jedinečný Ples SOBJE

19.03.2019

Maškarní zábava a plesání. Od SOBJE Tobě. Dekadentní surrealistické radovánky. Když se na půl cesty potká berlínská párty a vídeňský ples. Tak nějak by se dal popsat Ples SOBJE, událost kterou druhým rokem pořádají značky SOBJE a ODIVI. Konat se bude v sobotu 6. dubna od 20 hodin v ROYAL Theatre & Club Chic, Vinohradská 48 na Praze 2. Tématem večera je Crowned. Opět tak můžete vyvést své alter ego a podepsat se pod manifest: "Co je příjemné, je i přípustné."

Pozvěte své alter ego na ples, o kterém se mu ani zítra nezdálo. Na jednu noc v roce můžete být, kým chcete. Návrhářka Iva Burkertová, která stojí za oběma značkami SOBJE a ODIVI, a její tým se rozhodli uspořádat ples, na který vždycky sami chtěli jít. Takový, který posune tu nejlepší párty na úplně novou úroveň. Probuďte se do snu, povyšte se na pražskou underground smetánku a protančete se a do rána. Skryjte své pravé já za masku, která vás dříve možná ochraňovala, a osvoboďte své alter ego.

Dress code na akci je creative black tie v barvách černá, stříbrná, zlatá a hermelín + maska. Ale pozor, bez masky a dress code není možné na ples vstoupit! Jak ale uvádějí organizátoři: "Nejde nám o to, že na sebe nahodíš smoking nebo večerní róbu a přes obličej si přetáhneš škrabošku. Je to o tom, jak co nejkreativněji tyto dresscode pravidla pojmeš ty! Fantazii se meze nekladou, takže stříhej, lep, přešívej, hledej v sekáčích, ve skříních, na půdě nebo ve sklepě a vytvoř si outfit, ve kterém tě nikdo nepřehlédne!" Vstupenky zakoupíte zde