Pozvánka na seminář Jak na správné označování oděvu a obuvi

27.02.2018

Správné označení materiálového složení a způsobu údržby textilních výrobků a obuvi je základním předpokladem pro budování důvěryhodné značky a dobrého vztahu se zákazníky. Nesprávné označení však může vedle reputačních důsledků přinést například také postih ze strany České obchodní inspekce. Během semináře s názvem Jak na správné označování oděvu a obuvi vás proto odborníci z Ústavu práva módního průmyslu provedou právní úpravou označování textilních výrobků a obuvi, včetně příkladů z praxe.

Seminář proběhne ve spolupráci s neziskovou organizací Sotex Ginetex CZ, jejímž cílem je péče o ochrannou známku symbolů údržby a značku kvality QZ - zaručená kvalita. V rámci semináře vystoupí Ing. Ladislava Zaklová (SOTEX GINETEX CZ, z. s.), Zuzana Simonovska (Simonovska IP) a Michaela Frydrychová (AK Císař, Češka, Smutný).

Seminář se bude konat ve středu 7. března od 18 - 20 hodin v SmetanaQ Gallery (3.patro), Smetanovo nábřeží 334/4 na Praze 1. Vstupné je zdarma pro zájemce z řad návrhářů a designérů, pro ostatní je vstup zpoplatněn 500 Kč. Své přihlášky zasílejte prostřednictvím registračního formuláře zde. Ale pozor, počet míst je omezen.