Pozvánka na setkání se Zdeňkou Imreczeovou

18.01.2019

Přijměte pozvání na první z komorních talků Emblem Art Speak zaměřených na networking a prezentaci netradičních kreativních osobností, které pro vás připravuje hotel The Emblem Prague ve spolupráci s agenturou Artspeak PR. Tématem diskuze s návrhářkou Zdeňkou Imreczeovou bude Jak docílit komfortu a kvality v současné módní tvorbě

Na tuto otázku vám odpoví nejen samotná designérka značky IMRECZEOVA, ale také její ambasadorky Lenny Trčková (moderátorka, Čtení s Lenny), Kateřina Vacková (zakladatelka Loono) a Pavlína Louženská (#holkyzmarke­tingu), a to ve středu 30. ledna od 19 hodin v M Lounge hotelu The Emblem Prague na adrese Platnéřská 19, Praha 1. Při této příležitosti designérka zároveň uvede svou kolekci na sezónu jaro/léto 2019. Diskuzi uvádí Olga Bureš Vrbíková (Artspeak PR). Vstup je zdarma po předchozí registraci zde.

Zdeňka Imreczeová je česká módní návrhářka. Vystudovala v ateliéru módní tvorby na UMPRUM v Praze, s roční stáží na pařížské ESAA Duperré. Od roku 2007 se věnuje limitovaným kolekcím dámské módy pod současnou značkou IMRECZEOVA. Za svou práci byla několikrát nominovaná na cenu Czech Grand Design v kategorii Módní designér roku. V roce 2011 získala Hlavní cenu šéfredaktorů Designbloku a v roce 2012 a 2014 se účastnila evropského finále mezinárodní soutěže The International Woolmark Prize v Londýně a v Paříži. 

Pod značkou IMRECZEOVA vzniká dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí, neformální elegancí a avantgardním přesahem. V obvykle monochromatických oděvech se spojují čisté klasické linie s propracovanými detaily. Minimalistický základ kolekcí doplňují jak jemně elegantní ženské kusy, tak modely pohrávající si s maskulinní formou a střihem. V tomto sortimentu si našly zalíbení známé osobnosti jak ze světa byznysu, tak i kreativních profesí.