Pozvánka na třetí díl z cyklu matériO Fresh!

04.09.2017

Knihovna materiálů matériO Prague zve na třetí díl z cyklu matériO Fresh!, opět zasvěcený žhavým novinkám ze světa materiálů. matériO Fresh! je neformální, přesto informacemi nabitý materiálový brunch, během kterého zjistíte, co je nového v břevnovském showroomu i v rozmanitém světě materiálů.

V jedné hodině se dozvíte zajímavé informace, které za vás v matériO Prague zpracovávají týdny. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně. Utřídí je za vás a nabídnou i rozličné úhly pohledu na ně (eko hledisko, rizika, možnosti použití, apod.). Vy získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu a domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce.

Navíc poznáte nové zajímavé lidi, součástí matériO Fresh! je totiž také networking. Účastníci napříč obory se vzájemně inspirují a diskutují, podněcují nápady. Samozřejmostí je bohatý smyslový zážitek. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky nezvyklému osobnímu kontaktu s materiály. matériO Fresh! vám zkrátka zprostředkuje komplexní zážitek z inovativních materiálů v krátkém čase a na jednom místě. Tak přijďte zakusit čerstvé materiály :-). Akce se koná ve středu 13. září od 10 hodin v matériO Prague, Říčanova 19 na Praze 6. Místo si rezervujte e-mailem na info@materio.cz, vstupné činí 800 Kč, studenti platí pouze 400 Kč.